Радіодиктант національної єдності-2022

Уже традиційно у День української писемності та мови, 9 листопада, проводиться Радіодиктант національної єдності. Цьогоріч це вже двадцять другий.

Викладачі й здобувачі освіти ВСП «Стрийський фаховий коледж ЛНУП»  написали Радіодиктант національної єдності-2022, який проводився з особливою метою –  об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не тільки перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу.

Авторка цьогорічного тексту «Твій дім» — українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу Ірина Цілик, читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Коли люди різного віку, різних спеціальностей одночасно пишуть диктант, то в них з’являється відчуття належності до чогось масштабного та важливого. Така акція демонструє цінність української мови, а її учасники своїм прикладом стають мотивацією для інших вчити, поважати рідну мову й не боятися помилок. 

Тож дякуємо ЗСУ за можливість це зробити!

Любімо та вивчаймо рідну мову!