У рамках тижня комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладачами Садовською О.В. та Калічак М.С. була проведена олімпіада з дисциплін: "Соціологія", "Культурологія", "Основи правознавства". У ній взяли участь студенти II-IV курсів, які пролухали курс з даних предметів. Переможцями олімпіади є:
Кухар Марія - студентка групи З-41 - I місце
Тучапська Марта - студентка групи БрБ-21 - II місце
Дзвоник Віталій - студент групи Ма-41 - III місце