Дебют-2023

Уже стало доброю традицією у нашому закладі освіти проводити концерт-огляд «Дебют». Це робиться задля виявлення талановитої молоді серед здобувачів освіти груп нового набору, формування у молодих людей високої культури, естетичних поглядів та смаків, вміння змістовно проводити дозвілля, сприяння розвитку творчої особистості та індивідуальності.

Учасників конкурсу привітала заступниця директора з виховної роботи Наталія Баран і побажала їм успішного навчального року, підкорення вершин науки, нових досягнень та здобутків .

Участь у концерті-огляді взяли здобувачі освіти дев’яти академічних груп першого курсу. Конкурс проводили за такими жанрами: академічний спів, академічна інструментальна музика, хореографія, художнє читання. Члени журі: Наталія Баран - заступниця директора з виховної роботи, Наталія Федитник - голова методичного об’єднання кураторів груп, Анна Фецич -завідувачка бібліотекою та голова студентського самоврядування Вікторія Федишин - визнали кращими виступи Анастасії-Марії Борисович (група ОФ-11) - авторський вірш «Розбиті вітражі» та пісня «Українська лють», виконана під бандуру; Івана Каличака (група К-12), Максима Топільницького (група А-11) та Івана Боросовського  (група К-11)  - гра на гітарі; Христини Небещанської (група К-12) та Ілони Грухоли (група П-11) - читання напам’ять уривків із поем «І мертвим, і живим…» та «Причинна» Т. Г. Шевченка; Ксенії Козак (група П-11) -  твір «Аркан» гра на скрипці; здобувачів освіти групи БЗ-11 - музична композиція «У мене немає дому»; колективу дівчат групи ПТ-11 - танець «Мир над Україною».

Під час заходу лунали пісні «Місто весни» у виконанні Анни Баран (група П-11) та «Човен» у виконанні  Діани Синович (група П-11). Андрій Савчин (група К-11) здивував присутніх спритністю у швидкубінгу. Члени журі нагородили переможців грамотами й побажали їм подальших творчих успіхів.