22 березня 2016 року 13 студентів коледжу взяли участь у науково-дослідницькій конференції «Андрей Шептицький – будівничий держави, князь церкви, лідер нації».
ЇЇ організаторами є Громадська рада «Святий Юр» центр національного виховання ім. Андрея Шептицького, Рада директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
Всі учасники конференції були нагороджені дипломами, а їх наукові керівники - подяками.