Благодійна лотерея на підтримку ЗСУ

Протягом тижня з 8 до 15 лютого 2024 року у ВСП «Стрийський фаховий коледж ЛНУП» усі охочі здобувачі освіти та працівники взяли участь у благодійній лотереї на підтримку Збройних Сил України.

Лотами стали дві гільзи від снарядів з-під Бахмутського напряму, одна з яких розмальована анонімною стрийською художницею. Авторкою малюнка другої гільзи є Олеся Тимчій, здобувачка освіти Ужгородського національного університету. Лоти надані випускником коледжу Богданом Чорнобаєм із волонтерського об’єднання «Ми з України».

За умовами лотереї зібрано 10000 гривень. У присутності в. о. директора коледжу Ігоря Рінила, заступниці директора з виховної роботи Наталії Баран, голови студентської профспілки Мар’яни Гурмус та членів студентського самоврядування відбулося розігрування лотів. Власником першого лоту став здобувач освіти групи ОФ-21 Володимир Стефанків, а другого – здобувачка освіти групи П-11 Вікторія Лобойко.

Дякуємо всім учасникам лотереї за донати. Марафон благодійних заходів на підтримку ЗСУ триває. Працюємо на ПЕРЕМОГУ!!!