Розвиваємо навички комунікації

У четвер, 22.02.2024 р., у читальній залі студентського гуртожитку №3 ВСП «Стрийський фаховий коледж ЛНУП» практичний психолог коледжу Марія Іваникович провела тренінг на тему: «Розвиваємо навички комунікації», учасниками якого були мешканці гуртожитку. 

Захід відбувся з метою формувати й розвивати навички комунікації молоді, що сприятиме  єднанню студентського колективу. Під час тренінгу Марія Любомирівна використовувала різноманітні вправи, такі як:  «Говоримо по черзі» та  «Активне слухання», де кожний мав можливість відчути себе в різних ролях співрозмовника.

Отже, вміння ефективно спілкуватися – один із найголовніших чинників успіху в будь-якій сфері сучасного життя.