Студентська науково-практична конференція «Безпечний інтернет»

У рамках тижня циклової комісії 4 квітня 2024 року викладачами Мельник М. А. та Пристай О. В. було проведено студентську науково-практичну конференцію на тему: «Безпечний інтернет»,  у якій взяли участь здобувачі освіти груп першого курсу: К-11, К-12, Т-11, П-11 та БЗ-11.

Учасники конференції  виступили з такими доповідями: «Ризик в соціальних мережах», «Інтернет-залежність – це теж хвороба», «Кіберзахист», «Безпека в Інтернеті» і «Кібербулінг» та ознайомились з правилами безпечного користування мережею Інтернет, а також з основними проблемами захисту інформації та безпеки в інтернеті.