Друга благодійна лотерея на підтримку ЗСУ

Із 3 до 11 квітня 2024 року у ВСП «Стрийський фаховий коледж ЛНУП» усі охочі здобувачі освіти та працівники взяли участь у другій благодійній лотереї на підтримку Збройних сил України.

Лотом знову стала  гільза  від снаряду з-під Бахмутського напряму із надписом «Незламний Львів», розмальована анонімним художником. Лот наданий випускником коледжу Богданом Чорнобаєм із волонтерського об’єднання «Ми з України».

Відповідно до умов лотереї, зібрано понад 5000 гривень. 11 квітня у присутності заступниці директора з виховної роботи Наталії Баран, голови студентської профспілки Мар’яни Гурмус та членів студентського самоврядування відбулося розігрування лоту. Власником гільзи  стала здобувачка освіти групи П-11 спеціальності «Право» Злата Борозенець, батько якої віддав своє життя за Україну ще на початку АТО.

Дякуємо всім учасникам за донати. Марафон благодійних заходів на підтримку ЗСУ триває. Працюємо на ПЕРЕМОГУ!!!