День українського добровольця

14 березня в Україні відбувається вшанування добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент добровільно взяли до рук зброю, щоб захистити країну.

Нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги. Українські добровольці – це символ звитяги, самопожертви та героїзму.

Із нагоди відзначення Дня українського добровольця здобувачі освіти групи К-21 спеціальності «Комп’ютерні науки» ВСП «Стрийський фаховий коледж ЛНУП» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Наталії Баран узяли участь у тематичному мистецькому заході в Міському будинку культури та освяченні нових пам’ятних банерів на Алеї Слави в Стрию.

Приємно, що після заходу студенти познайомились зі стриянами Василем Бичком та Орестом Галецьким, які 14 березня 1990 року разом із однодумцями встановили вперше синьо-жовтий прапор на урядовій установі в Стрию. Саме у День добровольця міський голова Олег Канівець перед повним залом глядачів нагородив їх почесними відзнаками «За заслуги м. Стрий».

Пишаємося кожним нашим Героєм!