У четвер, 5 березня 2026 р., куратор Вікторія Українець у групі Р-11 провела відкриту виховну годину на тему: «І незламний дух, і велика сила! Жінка – українка! Жінка – берегиня!», метою якої було виховання поваги до ролі жінки в українському суспільстві, формування патріотичних почуттів та усвідомлення значення жінки як берегині родини, культури й духовних цінностей народу.
Під час заходу здобувачі освіти ознайомилися з історичними та сучасними прикладами мужності, мудрості й самопожертви українських жінок, які в різні періоди історії підтримували, захищали та розвивали свою країну. Студенти підготували тематичні виступи, декламували поезію, виконали музичну композицію та висловили щирі слова вдячності й поваги жінкам. Такий формат заходу створив особливу святкову атмосферу та сприяв емоційному сприйняттю теми.
Виховна година пройшла в теплій і доброзичливій атмосфері, залишивши приємні враження та позитивні емоції у всіх присутніх.