Вітання з Великоднем

Шановні викладачі, здобувачі освіти й працівники коледжу!

Щиро вітаю Вас зі світлим і величним святом Великодня!

Цей день символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, віри над зневірою. Воно наповнює наші серця світлом, дарує надію, зміцнює дух і об'єднує нас у прагненні до миру, добра та справедливості.

Нехай у кожній родині панують злагода, любов і взаєморозуміння, а у наших серцях — незгасна віра в світле майбутнє України.

Бажаю Вам міцного здоров'я, духовної сили, невичерпної енергії та натхнення. Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки радість, спокій і благополуччя.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою в. о. директора Ігор РІНИЛО