Ужгород - місто сакур і старовини

16 квітня 2026 року здобувачі освіти груп П-21 (куратор Наталія Федитник) і П-32 (куратор Марʼяна Калічак) побували на екскурсії в місті Ужгороді під гаслом: «Ужгород – місто сакур і старовини».

Студенти відвідали ботанічний сад, побачили красу цвітіння сакур, відчули дух історії, занурились в культурну спадщину та насолодилися спокоєм одного з найзатишніших міст України. Побували в Ужгородському замку – найстарішій фортеці Закарпаття, який зберіг свою величну архітектуру й сьогодні є музеєм.

Цікавою була прогулянка старим містом: вузькі вулички, старовинні будинки, храми різних конфесій, а затишні кавʼярні створили всім особливу атмосферу.

Ця екскурсія-подорож залишила для здобувачів освіти теплі спогади та бажання повернутися знову.