Відкрите заняття з української мови

У вівторок, 5 березня 2024 року, в групі К-12 викладач української мови та літератури Наталія Баран провела відкрите заняття з дисципліни «Українська мова» на тему: «Правопис префіксів і суфіксів».

Метою даного заняття було поглибити знання здобувачів освіти про правопис  префіксів і суфіксів у словах, закріпити відповідні орфографічні навички; розвивати   вміння  співставляти  мовні  явища,  удосконалювати навички колективної та самостійної роботи; виховувати любов до рідної мови, культуру письма,   прагнення   до  самовдосконалення.

Викладач застосувала різні методи навчання: пояснення, бесіда, робота з підручником, виконання вправ, розподільний диктант, «фотографічна пам'ять», демонстрація презентації, конспектування, проведено міжпредметні зв’язки. Здобувачі освіти були активні впродовж заняття, обґрунтовували свої відповіді, доцільно наводили приклади, узагальнювали матеріал.