Радіодиктант «Треба жити!»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

27 жовтня 2025 року здобувачі освіти та викладачі ВСП «Стрийський фаховий коледж Львівського НУП» долучилися до Всеукраїнського флешмобу і писали Радіодиктант національної єдності, який традиційно відбувається у День української писемності та мови.

Цьогорічний Радіодиктант під назвою "Треба жити!" написала письменниця та перекладачка Євгенія Кузнєцова, а читала його народна артистка України Наталія Сумська.

Цей захід щороку об'єднує українців у всьому світі – від великих міст до найменших сіл. Ми пишемо диктант не лише, щоб перевірити грамотність, а щоб підтвердити нашу любов до української мови, нашу єдність і гордість за Батьківщину.

Бо доки звучить українське слово – живе Україна!

Найголовніший чинник єдності – українська мова .

У мові закладений код прабатьків,

Історія роду – могутня.

Це та ідентичність з минулих часів,

Яка проросте у майбутнє!

Мова – найперша зброя в боротьбі!!!

Мова має значення!!!

Дякуємо ЗСУ!!!

Викладачі української мови


Education Website 2024
82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2026 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.