Напередодні Шевченківських днів у коледжі традиційно проходить конкурс читців «Кобзарю, знов до тебе я приходжу..», метою якого проведення є поглиблене вивчення творчості великого Шевченка та виявлення талановитої молоді серед студентів коледжу.
Цього року конкурс відбувся 27 лютого.
Оцінювало конкурс високоповажне журі у складі:
Голова журі – заступник директора з виховної роботи Маркова Ліліана Мирославівна.
Члени журі:
- Голова методичного об’єднання кураторів груп - Федитник Наталія Дмитрівна;
- Голова циклової комісії викладачів соціально-гуманітарних дисциплін - Ситор Ольга Олексіївна;
- Викладач зарубіжної літератури Айхлер Уляна Іренеївна;
- Викладачі української мови та літератури Бунько Світлана Михайлівна, Бовтач Оксана Миколаївна; Баран Наталія Іванівна;
- Староста літературної студії «Первоцвіт» Стрийського коледжу, студентка групи ЕС-41 Левицька Світлана.
Переможців конкурсу нагородили грамотами:
І місце – студент групи М-31 Максим Собко;
ІІ місце – студентка групи П-11 Ксенія Зозуляк, студентка групи ОФ-11 Ірина Шевчук;
ІІІ місце - студент групи М-21 Святослав Боднар, студентка групи ОФ-21 Соломія Мосорюк, студентка групи П-21 Ірина Козак .
Вітаємо переможців!!!


