Відкрите заняття у групі Т-21

У четвер, 28 лютого, викладачем соціогуманітарних дисциплін Калічак Мар’яною Степанівною на II парі було проведено відкрите заняття  у групі Т-21 на тему: «Творчі течії у мистецтві».

Відкрите заняття пройшло у формі семінарського заняття і мало на меті реагувати на відповідні твори мистецтва, навчитись художнього сприйняття всієї життєдіяльності людства; виховувати почуття естетики, почуття прекрасного, створити модель уявлення про добро, справедливість, підсилити естетичні уявлення про сутність і буття людського суспільства, прищепити студентам певну систему моральних норм, поглядів.

У вступному слові викладач наголосила на тому, що  у  сучасному світі туризм - це багатогранне явище, тісно пов'язане з історією, географією, архітектурою, культурою та іншими науками.

На відкритому занятті було використано інтерактивні та сучасні методи вивчення  та опрацьовано багато різноманітних та цікавих матеріалів.