Відкрите заняття з української мови

У вівторок, 5 березня 2019 року, на ІІІ парі у групі Т-11 викладачем української мови та літератури  Наталією Іванівною Баран  проведено відкрите заняття з української мови на тему: «Уживання великої літери. Правила перенесення слів з рядка в рядок».

Епіграфом відкритого заняття стали слова Олександра Підсухи: «…Розвивайся й далі, мово наша рідна, і про нас нащадкам вістку донеси», якими викладач звернулася до  студентів і наголосила на необхідності вивчати українську мову та у житті стати людьми  з великої літери.

Метою даного заняття було узагальнити та систематизувати знання студентів із правопису великої літери, правил перенесення слів з рядка в рядок; розвивати вміння узагальнювати матеріал, уважність та спостережливість студентів, формувати правописні вміння; виховувати у студентів толерантність, повагу до рідної культури, історії й мови. Відкрите заняття Наталія Іванівна провела  у формі комбінованого з використанням різних методів, зокрема пояснення, бесіда, робота з підручником, виконання вправ, тестів, робота в парах, демонстрація презентації, конспектування.