Конкурс проводиться відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 571.
Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури. Основними завданнями є: виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу; виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу; виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова. Конкурс проводиться у три етапи.
У 2018-2019 навчальному році в І етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів Стрийського коледжу перемогу здобула Ксенія Зозуляк, студентка групи П-22 спеціальності «Право», під керівництвом викладачів української мови та літератури Баран Наталії Іванівни та Бунько Світлани Михайлівни. У ІІ етапі на рівні Львівської області серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (гуманітарних спеціальностей) студентка теж стає переможцем і нагороджена Дипломом І ступеня Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації (директор Л.С. Мандзій). У ІІІ (фінальному) етапі серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації (гуманітарних спеціальностей) Зозуляк Ксенія посіла ІІІ місце. Директор Стрийського фахового коледжу ЛНУП Рінило Ігор Ярославович привітав студентку із високим досягненням і вручив Диплом ІІІ ступеня Міністерства освіти і науки України.
Ксенія Зозуляк не тільки гідно представила Стрийський коледж, а й Стрийщину. Вона продемонструвала високий рівень знань, грамотність, логічність мислення. А це свідчить про її старанність, наполегливість, активність, прагнення до нових знань. Ксенія Зозуляк – гордість Стрийського фахового коледжу ЛНУП! Бажаємо їй успіхів і нових перемог!




