ХХІІ Міжнародний науково-практичний форум

5-7 жовтня 2021 р. у Львівському  національному  аграрному  університеті у черговий раз проходив Міжнародний науково-практичний форум "Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій" на якому науковці, дослідники та молоді вчені обговорили різні питання,  які  сприяють інноваційному та ефективному розвитку аграрного сектора Львівщини.

У роботі форуму взяли участь представники близько 80 установ та організацій науки і освіти, в тому числі 30 зарубіжних. У межах форуму відбулося 10 науково практичних конференцій.

Кафедра електротехнічних систем Львівського національного аграрного університету організовувала роботу секції "Енергетична безпека, як найважливіша складова економічної безпеки України", до участі у якій долучилось чимало науковців, викладачів та студентів з  університетів та коледжів.

Тематика виступів, як і зазвичай, була дуже різноманітна. Студенти Львівського національного  аграрного університету під керівництвом кандидата технічних наук Сиротюка С. В. багато працюють у галузі енергозбереження та виступили з доповідями «Модернізація теплової помпи НКТ10-11-8», «Розробка аеродинамічної труби для дослідження лопатей та роторів вітроелектричних установок», «Розробка лабораторного стенда для дослідження аеродинамічних характеристик лопатей вітроелектричних установок», студент 5-го курсу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Мотайло М.  під керівництвом д.т.н., професора Мірошника О. О. досліджує надзвичайно важливу тему «Втрати електроенергії» і виступив з доповіддю «Прогнозування втрат електроенергії у розподільних мережах»

Різнобічність тем та ідейних підходів науковців з різних галузей відкриває чимало нових горизонтів і за рахунок цього дає можливість поглибити та розшири власні дослідження, за що ми вдячні усім  доповідачам та учасникам конференції.

Дякуємо усім учасникам конференцій за активну роботу та чекаємо на нові зустрічі!