Заняття на пункті диспетчерської служби

У понеділок, 10 квітня 2023 року, здобувачі освіти групи Е-21 з викладачем Іванною Словакевич відвідали пункт диспетчерської служби Південного РЕМу.

Начальник  диспетчерської служби Андрій Козак провів зустріч із  здобувачами освіти, він ознайомив з обладнанням та роботою диспетчерського пункту, веденням диспетчерської документації, наголосив  на необхідності дотримання правил техніки безпеки.

Також розповів про проблеми енергетичної сфери та шляхи їх вирішення в умовах війни.  Здобувачі освіти мали можливість побачити, як здійснюється електропостачання міста та району.