Зустріч зі стейкхолдерами підприємства Диспетчерський пункт

У середу, 15 листопада 2023 року, здобувачі освіти групи Е-21 з викладачем Надією Кушней відвідали пункт диспетчерської служби Південного РЕМу.

Керівник диспетчерської служби Андрій Козак провів зустріч із  здобувачами освіти, він ознайомив з обладнанням та роботою диспетчерського пункту, веденням диспетчерської документації, наголосив  на необхідності дотримання правил техніки безпеки. Також розповів про проблеми енергетичної сфери та шляхи їх вирішення в умовах війни.  Здобувачі освіти мали можливість побачити, як здійснюється електропостачання міста та району.

Заняття на виробництві  дають  можливість активізувати розумову діяльність здобувачів освіти, розширити їх кругозір, переконатися в тому, що вони зробили правильний вибір, так як їхня професія є дуже цікавою, а у  даний час є ще надзвичайно актуальною.