Відкрите заняття з англійської мови

У вівторок 2.04 на другій парі відбулося відкрите заняття з англійської мови зі студентами групи К-11 на тему «Покупки».

Викладач Молебна О. Т. поставила мету – розвинути монологічне та діалогічне мовлення. Студенти виконували граматичні вирази, складали діалоги. Було використано технічні засоби навчання, презентацію до теми. Заняття пройшло на високому  професійному рівні.