"Гендерна рівність, гендерні стереотипи"

5 грудня в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» викладачем правових дисциплін Світланою ЯЦЕНТЮК було організовано зустріч для здобувачів освіти спеціальності «Право»  з представниками Міжнародного медичного корпусу (International Medical Corps)  на тему  "Гендерна рівність, гендерні стереотипи".

В ході зустрічі майбутні правники отримали чіткі відповіді на питання:

  • що таке стать і ґендер, ґендерна рівність і дискримінація за ознакою статі?
  • чому гендерні стереотипи сприяють дискримінації?
  • яка ситуація з гендерною рівністю в українському суспільстві та світі?
  • чи існує зв’язок між гендерною рівністю і державною політикою та чому важливо дотримання ґендерного паритету для побудови правової держави?

Вважаємо, що подібні тематичні зустрічі  сприяють вихованню в здобувачів освіти  людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини.