Заняття на базі ТОВ «Альфа-Омега-плюс»

У середу, 9 жовтня 2024 року,  викладач Марія Борисович провела заняття з економіки та основ ІТ-бізнесу в групі К-42 на базі ТОВ «Альфа-Омега-плюс». Здобувачі освіти ознайомились із матеріально-технічною базою  та сферою послуг, які надає підприємство.

ТОВ “Альфа-Омега-плюс” створене у 2007 році. Спеціалізується на розробці комплексних інформаційних систем для управління фінансовою діяльністю під загальним брендом «ВСЕ В ОДНОМУ»: кредитних спілок, фінансових компаній, а також продуктів для автоматизації судових процесів та виконавчого провадження.

Дякуємо керівництву підприємства за проведення змістовного заняття.