25.05.2018 р. було проведено відкрите заняття в групі Т-31 з дисципліни «Основи менеджменту» викладачем Дмитришиним В.Ф. Заняття проводилось у формі семінару на тему: «Мисцтецтво управління».





25.05.2018 р. було проведено відкрите заняття в групі Т-31 з дисципліни «Основи менеджменту» викладачем Дмитришиним В.Ф. Заняття проводилось у формі семінару на тему: «Мисцтецтво управління».