Відкрите заняття з хімії

12 березня 2024 року викладач Лілія Когут провела у групі К-12 відкрите заняття з хімії на тему: «Амінокислоти. Білки». На занятті вдало поєднано різні форми і методи роботи зі здобувачами освіти, зокрема бесіда, хімічний експеримент і спостереження,  робота в малих групах, метод проблемних питань.

Здобувачі освіти із захопленням і цікавістю проводили хімічні досліди,  були активні, не тільки відповідали на поставлені запитання, але і проявляли ініціативу, доповнюючи відповіді своїх одногрупників, чим продемонстрували  свою зацікавленість темою.