27-28 квітня 2026 року у ВСП «Стрийський фаховий коледж ЛНУП» було проведено змістовні та пізнавальні заходи до 40-ої річниці Чорнобильської катастрофи, присвячені вшануванню героїзму ліквідаторів наслідків аварії на АЕС та осмисленню трагічних подій 1986 року, під час яких розкрито причини катастрофи, її масштаби та наслідки для людства.
У групі МЕ-21 викладач біології та екології Лідія Мош провела експлейнер «Герої Чорнобиля: подвиг і пам’ять». Здобувачі освіти долучилися до обговорень, ставили запитання, висловлювали власні думки щодо наслідків для екосистеми України та світу.
Година пам’яті «Чорнобильська трагедія» проведена для студентів груп ФР-21, СФ-11 та Р-11 куратором Богданою Красницькою. Захід сприяв глибокому емоційному переосмисленню подій, формуванню історичної пам’яті, почуття громадянської відповідальності та поваги до подвигу героїв Чорнобиля.
Такі ініціативи плекають справжній патріотизм у серцях молодого покоління.


