22 квітня 2026 року завідувачі відділень Тарас Пісак та Людмила Остафінська взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання завідувачів денних відділень закладів фахової передвищої освіти, яке проходило у КЗЛОР "Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу".


16 квітня 2026 року здобувачі освіти груп П-21 (куратор Наталія Федитник) і П-32 (куратор Марʼяна Калічак) побували на екскурсії в місті Ужгороді під гаслом: «Ужгород – місто сакур і старовини».