3 березня 2016 року в спортивному залі коледжу відбулася товариська гра з баскетболу між працівниками та студентами коледжу.
Гра була напруженою та безкомпромісною. Протягом 4-ох періодів лідерство захоплювала то одна, то інша команда. В кінці останнього періоду табло зафіксувало паритетний рахунок. В додатковій 5-ти хвилинці сильнішою виявилася команда викладачів. В підсумку зустріч завершилася з рахунком 42:46.
Найкращими "снайперами" цієї зустрічі стали: викладач фізвиховання Коновальчук П.М., лаборант Стасів Т.Я., студенти Роїк Назар гр. П-22 і Турчак Ростислав гр. П-41.
Відзначимо, що ця гра є частиною підготовки студентської збірної до обласних змагань, що мають відбутися 23 березня цього року в с. Дубляни на спортивній базі Львівського національного аграрного університету.


В середу, 2 березня, студенти четвертого курсу спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» відвідали експозицію виставки «Агротехніка-2016» у м. Львів. На виставці була представлена сільгосптехніка – трактори, комбайни, міні-трактори, мотоблоки, культиватори, плуги, сівалки, косарки, обприскувачі, причепи, машини для очищення та сепарування зерна, запчастини, а також засоби захисту рослин та  добрива, обладнання для тваринництва, насіння, саджанці, квіти, інша сільгосппродукція та сучасні технології та проекти в сільському господарстві. 


У рамках тижня комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладачами Садовською О.В. та Калічак М.С. була проведена олімпіада з дисциплін: "Соціологія", "Культурологія", "Основи правознавства". У ній взяли участь студенти II-IV курсів, які пролухали курс з даних предметів. Переможцями олімпіади є:

Кухар Марія - студентка групи З-41 - I місце
Тучапська Марта - студентка групи БрБ-21 - II місце
Дзвоник Віталій - студент групи Ма-41 - III місце


1-2 березня 2016 року в Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувся конкурс читців поезії Тараса Шевченка, в якому взяли участь студенти всіх академічих груп. Майстерність читців художнього слова оцінювало журі в складі заступника директора з виховної роботи Маркової Л.М., викладачів української мови і літератури Баран Н. І., Бовтач О. М., голови методоб’єднання кураторів груп Садовської О. В., завідуючої бібліотекою Фецич А.І., студентки групи Б -31 Хомин Х.

Ведучою конкурсу була студентка групи Б-31 Турчак М.

Завдання перед журі стояло дуже важке, оскільки конкурсанти читали надзвичайно різноманітні твори Тараса Шевченка, адже уся творчість великого Кобзаря є як ніколи актуальною.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час проведення Шевченківського свята.