Державна служба України з питань праці інформує
- Новини
- Перегляди: 193
Державна служба України з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!»
З 1 серпня до 1 жовтня 2025 року по всій Україні триватиме масштабна кампанія з протидії незадекларованій праці.