6 листопада 2019 року викладач Боляк О.В. провела історичну вікторину на тему: «Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого». У заході взяли участь студенти групи Е-11, які утворили команду «Курінь», та М-11 – «Анархісти».
Сторінка 1 із 2