24.05.2021 р. на хуторі Береги відбувся захід, присвячений вшануванню пам'яті 24-ох Героїв, воїнів УПА з криївки Кармелюка, які загинули в 1945 році. Захід відбувся за участі міського голови Олега Канівця, представників Стрийської міської ради, депутата Львівської облради Тараса Чолія, голови комісії охорони культурної спадщини Івана Щурка та громади.