Саме таку назву мала акція, в якій взяли участь здобувачі освіти Стрийського фахового коледжу Львівського НАУ спеціальності «Право». Акція була ініційована працівниками Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Її метою було – ознайомити юних правників з діяльністю державних установ Стрия, котрі стоять на сторожі захисту прав дитини.