31 травня 2023 року відбулася нарада-семінар "МОВА - НАША ЗБРОЯ", у якій взяли участь викладачі української мови та літератури Львівщини. Голова обласного методичного об'єднання викладачів української мови і літератури ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Львівської області Ірина Дика привітала учасників, наголосила на актуальності даної тематики. Учасники мали змогу прослухати доповідь Тетяни Єщенко, докторки філологічних наук, завідувачки кафедри українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького на тему: "Роль викладача українознавчих дисциплін у формуванні державотворця".