Змагання з волейболу

8 листопада 2017 року в нашому навчальному закладі проходив черговий етап Спартакіади коледжів Львівського НАУ – змагання з волейболу серед юнаків та дівчат.

З вітальним словом перед учасниками виступили директор коледжу І. Я. Рінило та в. о. заступника голови Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» Стрешинська Ольга Михайлівна.

Усі ігри турніру відбувалися з трьох сетів.

За перше місце серед юнаків змагалися спортсмени Стрийського та Екологічного коледжів. Гра проходила в напруженій боротьбі. Для перемоги нашим юнакам невистачило впевненості у своїх діях, команда зі Львова перемогла з мінімальним «розривом». Рахунок по сетах склав 26:24 та 25:23.

Наші дівчата «підійшли» до цих змагань у кращій формі. В результаті – перемога над опонентками зі Львова з рахунком 25:8 та 25:14.

Переможці були нагороджені кубками і грамотами від спортивного товариства «Колос».

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм у подальшому  успішних виступів на змаганнях вищих рівнів.