Останні два тижні у нашому коледжі проводились змагання з настільного тенісу. У турнірі приймали участь представники усіх навчальних груп, які змагалися по коловій системі.
У результаті напруженої боротьби серед юнаків, місця розподілились наступним чином:
І - Дочумінський Степан - студент групи Ес -31;
ІІ - Кльоб Олег - студент групи М-41;
ІІІ - Яворський Роман - студент групи Ес-31.
Серед дівчат, за явною перевагою, найкращою стала:
Макота Анастасія - студентка групи П – 11.
За результатами цих змагань буде сформовано збірну команду коледжу, яка захищатиме честь нашого ВНЗ на змаганнях вищих рівнів.


