Першість ЛНАУ з багатоповторного жиму

27 березня 2019 року на спортивній базі Львівського НАУ вперше були проведені спільні змагання серед студентів факультетів і коледжів з багатоповторного жиму штанги лежачи. У цих змаганнях взяли участь 6 факультетів та 3 коледжі, які входять у структуру ЛНАУ.

Наш коледж на цих змаганнях представляли:

  • Вайда Василь ст.гр. М-31;
  • Івашкович Віталій ст.гр. М-31;
  • Мисик Володимир ст.гр. А-41;
  • Мазуркевич Артем ст.гр. З-41;
  • Матура Павло ст.гр. З-41;
  • Гіщак Андрій ст.гр. ЕС-41;
  • Слабіна Ольга ст.гр. ОФ-11.

Дівчата змагалися зі штангою 25 кг, юнаки – на вибір зі штангою 55,75 або 100 кг.

Лідер нашої команди – Матура Павло вижав 100 кг 9 разів, а представниця прекрасної статі Слабіна Ольга зафіксувала свою штангу 19 разів.

В результаті нелегкої фізично і складної тактично боротьби стрияни посіли третє загальнокомандне місце, випередивши 4 факультети та 2 коледжі.

Вітаємо наших силачів, бажаємо їм здоров’я і успішного виступу на відкритій першості м.Стрия, що відбудеться 13 квітня 2019 року о 14:00 год. у спортивній залі Стрийського коледжу ЛНАУ.