Ми стоїмо на сторожі Твоїх прав, дитино!

Саме таку назву мала акція, в якій взяли участь здобувачі освіти Стрийського фахового коледжу Львівського НАУ спеціальності «Право». Акція була ініційована працівниками Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Її метою було – ознайомити юних правників з діяльністю державних установ Стрия, котрі стоять на сторожі захисту прав дитини.

Розпочався захід з відвідин Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де учасникам акції, директор Николаїшин М.І. розповіла про центр, його команду та її завдання.

Пізнавальною була зустріч здобувачів освіти з керівником апарату Стрийської районної державної адміністрації Вільшинським Ю.Б., який розкрив повноваження, функції та завдання РДА.

Велику зацікавленість  до майбутнього фаху  учасники акції продемонстрували у бесіді з головою Стрийського міськрайонного суду Бораковським В.М., що відбулася в приміщенні суду.

Вважаємо, що участь в даній акції, в черговий раз, переконала здобувачів освіти, що українська держава захищає прав людини в цілому і права дитини, зокрема.