Засідання методоб'єднання викладачів української мови та літератури

23 жовтня 2019 року у Художньо-меморіальному музею Івана Труша відбулось  засідання методичного об'єднання викладачів української мови та літератури, у якому взяла участь викладач української мови та літератури Ситор О.О.

Члени  МО прослухали цікаву екскурсію, адже Художньо-меморіальний музей Івана Труша – відділ Національного музею у Львові, відкритий у 1986 році та розташований у вишуканій двоповерховій віллі, збудованій у 1910 році за проектом знаного архітектора О. Лушпинського у стилі модерн, в якій художник мешкав разом із сім’єю впродовж 1910–1941 рр.

Із часу відкриття тут діє постійна експозиція, розгорнена у двох розділах. Перший презентує різні сфери мистецького та суспільного життя Галичини на зламі ХІХ–ХХ століть. Добірка фотографій та епістолярна спадщина із архіву митця розкривають його як непересічну особистість, а низка теоретичних публікацій, роздумів на актуальні теми культурного та мистецького життя – як критика та громадського діяча. У другому розділі експозиції пропонується творчий доробок художника, який представляє його як творця ліричного пейзажу, майстра психологічного портрету та автора численних тематичних жанрових композицій.

Згодом, голова методоб'єднання Ірина Дика ознайомила з планом роботи МО.

Ситор О.О. виступила з доповіддю на тему: «Міжпредметні зв’язки під час вивчення гуманітарних дисциплін у закладах І-ІІ р.а.».