Повернення тенісного трофею

7 березня 2018 року в Екологічному коледжі ЛНАУ відбулася першість області серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ р.а. з настільного тенісу.

Команду нашого коледжу на цих змаганнях представляли:

Кльоб Олег - студент групи М-41;
Дочумінський Степан - студент групи Ес-31;
Макота Анастасія - студентка групи П-11.
В результаті азартної і безкомпромісної боротьби на п’єдистал пошани піднялися:
І місце – команда Стрийського коледжу ЛНАУ;
ІІ місце – команда Золочівського коледжу ЛНАУ;
ІІІ місце – команда Екологічного колджу ЛНАУ.
Приємно відзначити, що ця перемога тенісистів стала першою за останні чотири роки.
Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм успішно захистити честь коледжу на Всеукраїнських студентських іграх!